
Серветка під тарілку гобеленова декоративна пасхальна Великодні ланчмати 33х47см
239 ₴
- В наявності
- Код: 0027-PR33-47
Серветка під тарілку гобеленова декоративна пасхальна
Серветки для сервірування столу підійдуть для круглого, прямокутного та квадратного столу.
Серветки на стіл під гаряче створять захист для вашої скатертини або столу від випадкових забруднень їжею або соусами.
Розмір 33см Х 47см
Підкладка під тарілку виготовлена із високоякісної тканини виробництва Іспанії.
Склад тканини: 40% поліестер, 40% – бавовна, 20% – акрил.
Щільність тканини: 395р/м2
Будь ласка, зверніть увагу, що через світлові ефекти, яскравість, контрастність монітора та інші налаштування можуть бути деякі незначні відмінності в тонах/відтінках кольору фотографії веб-сайту та фактичного продукту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maystat |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Принти, візерунки | Тварини |
| Довжина | 47 см |
| Ширина | 33 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Загальна кількість предметів | 1 |
| Стан | Нове |
| Основа | Бавовна |
| Бавовна | 40 % |
| Полиэстер | 40 % |
| Акрил | 20 % |
| Машинне прання | True |
| Кількість серветок | 1 шт. |
| Довжина серветки | 47 см |
| Ширина серветки | 33 см |
| Тип вироби | Серветка-підставка під прилади |
| Подарункове паковання | False |
- Ціна: 239 ₴



