
Новорічні серветки під тарілки, гобеленові підтарільники червоні з люрексом Дарунок від Санти набір з 2 серветок.
484 ₴
- В наявності
- Код: 0040-PR35-50
Новорічні серветки підкладки під тарілку з іспанського гобелену з золотим люрексом Дарунок від Санти набір з 2 серветок-ланчматів.
Набір складається з двох серветок.
Красива новорічна серветка під тарілку з люрексом виготовлена з щільної, високоякісної тканини виробництва Іспанія. Гарний новорічний малюнок з веселим Санта Клаусом подарує чудовий настрій усім учасникам святкового застілля.
Додатково можна придбати скатертини, доріжки, наволочки. Не пропустіть можливість створити новорічне диво, яке так просто перетворить Вашу квартиру або заміський будинок.
Гобеленову серветку - підтарільник можна використовувати поверх скатертини або самостійно.
Підійде як для скляного, так і дерев'яного столу.
Килимок для сервірування столу створить захист для вашої скатертини або столу від випадкових проток і забруднень їжею або соусами.
Іспанський гобелен роками зберігає яскравість фарб і щільність матеріалу. Йому не шкодять автоматичні прання і обробка засобом для виведення плям.
Склад тканини: 40% поліестер, 40% - бавовна, 20% - акрил.
Щільність тканини: 395гр / м2
Розмір 33см Х 47см
Будь ласка, зверніть увагу, що через світлові ефекти, яскравість, контрастність монітора та інші налаштування можуть бути деякі незначні відмінності в тонах/відтінках кольору фотографії веб-сайту та фактичного продукту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maystat |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Бавовна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Принти, візерунки | Казкові, мульт-герої |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 35 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Основа | Бавовна |
| Тип вироби | Серветка-підставка під прилади |
| Машинне прання | 1 |
| Подарункове паковання | 0 |
| Загальна кількість предметів | 2 |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Кількість серветок | 2 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Бавовна | 40 % |
| Полиэстер | 40 % |
| Акрил | 20 % |
| Довжина серветки | 47 см |
| Ширина серветки | 33 см |
- Ціна: 484 ₴









