
Набір з 2 сервірувальних серветок (ланчматів) водовідштовхувальних підтарільників з пасхальним малюнком
332 ₴/комплект
298,80 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 0157-PR33-44
Серветка-підкладка під тарілку набір з 2 Сервірувальних килимків (ланчмат) водовідштовхувальна з Великоднім малюнком
Відмінний подарунок на Паску, день Валентина, День матері, або інше свято, собі та близьким.
Серветка-підтарільник, водовідштовхувальна та брудовідштовхувальна, щільна з ніжним принтом.
Підкладка під тарілку виготовлена з щільної, високоякісної тканини з легким сатиновим блиском
Тканина має водо і брудовідштовхуючий ефект, не вбирає рідину, масло, жир, соуси, червоне вино.
Серветки для сервірування столу стійкі до забруднень, легко чистяться за допомогою мильного розчину та губки, можуть стиратися в машині при температурі 30-40 градусів у делікатному режимі.
Склад тканини: 100% поліестер.
Щільність тканини: 200гр/м2
Розмір 33см Х 44см
Будь ласка, зверніть увагу, що через світлові ефекти, яскравість, контрастність монітора та інші налаштування можуть бути деякі незначні відмінності в тонах/відтінках кольору фотографії веб-сайту та фактичного продукту.
| Основні | |
|---|---|
| Тип виробу | Серветка-підставка під прилади |
| Загальна кількість предметів | 2 |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Кількість серветок | 2 шт. |
| Матеріал | Поліестер |
| Основа | Без основи |
| Колір | Зелений |
| Принти, візерунки | Великдень |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Машинне прання | Так |
| Виробник | Maystat |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розміри серветки | |
| Довжина серветки | 33 см |
| Ширина серветки | 44 см |
| Основні атрибути | |
| Ширина | 31 см |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина: | 41 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Ні |
- Ціна: 298,80 ₴/комплект





